У Херсоні підбили підсумки міського конкурсу з моделювання одягу

Новини
👁 369

З 1 по 5 квітня Херсонський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради проводив міський конкурс «Конструювання та моделювання одягу» – 2022.

Враховуючи обставини воєнного стану, конкурс проходив віртуально у фото-форматі без оцінювання. Учасниці Конкурсу представили роботи у 2-х вікових категоріях (6-7 та 8-9 класи) за наступними розділами: «Конструктор-модельєр», «Fashion-ілюстрація», «Творче завдання для конструктора-модельєра» та «Творче завдання для технолога виготовлення одягу». Завдання яких, відповідно, були конструктивні та творчого напряму і передбачали виконання розробки моделі спідниці, дизайнерську розробку моделей одягу в спортивному стилі, розробку ескізу вбрання для Міс Всесвіт та виконання оригінальної «переробки» старої футболки доповнивши її будь-яким оздобленням і конструктивними елементами.

У зв’язку із запровадженням воєнного стану в Україні та з метою підтримки дітей і заохочення їх до творчої діяльності, організаторами конкурсу вирішено нагородити всіх учасників дипломами та їх керівників подяками за участь.

Вітаємо всіх учасників конкурсу! Ви неперевершені!

Вам також може сподобатися

До уваги херсонських абітурієнтів: реєстрацію на участь у національному мультипредметному тесті продовжено до 19 квітня
Які відділення “Укрпошти” працюють в Херсоні 9 квітня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X