У Херсоні підбили підсумки дворічної діяльності проєкту Місцевого партнерства зайнятості

НовиниСоціальна сфера
👁 79

У 2019 році Міжнародна організація «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» ініціювала створення та запуск Місцевого партнерства зайнятості. Його метою стало об’єднання зусиль органів влади, роботодавців, освітян та організацій громадянського суспільства для покращення умов ринку праці у Херсонській громаді. Проєкт запустив зміни у підходах сфери професійно-технічної освіти, підтримує бізнес-ідеї у сфері туризму, сприяє працевлаштуванню населення шляхом перекваліфікації, створення нових підприємств, освітніми заходами.

5 серпня відбулось урочисте підведення підсумків за участі представників проєкту, а також стартаперів, які започаткували власну справу завдяки наданим ініціативою грантам. Міську раду представляла Ірина Ніколаєва – директорка Департаменту економіки та інвестиції. Вона наголосила, що сьогодні громада активно трансформується, старі підходи вже не діють, потрібно розвивати нові напрямки. І в цьому допомагають такі проєкти:

«Основними напрямками оновленої стратегії розвитку Херсону є підтримка малого і середнього бізнесу, реорганізація комунального господарства у бік ефективності та якості надання послуг, розвиток інфраструктури та залучення інвестицій. Серед перспективних сфер для інвестування визначено туризм, складниками якого є ресторанний та готельний бізнес. Саме цей напрямок, як галузь з найбільшим потенціалом, розвиває і Місцеве партнерство зайнятості. Завдяки ініціативі молодь бачить креативні можливості навчатись і створювати нові продукти, досвідчені спеціалісти можуть перекваліфікуватись, стати затребуваними на ринку і залишитись тут, не їхати за кордон. Разом ми розвиваємо інновації й підвищуємо інвестиційну привабливість нашого міста!», – зауважує Ірина Ніколаєва.

Вам також може сподобатися

“Херсонводоканал” інформує про ситуацію на аварійних колекторах у Таврійському мікрорайоні та на ХБК
Позачергова сесії міської ради VІІІ скликання 06.08.2021

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X