У Херсоні під час фестивалю літали “уві сні та наяву”

Новини
👁 584

28 серпня в парку Маргєлова за Палацом молоді та студентів (Перекопська, 158) проходив фестиваль Prizma-Fest, третя майстерня молодих митців. Присвячена вона була Дню авіації, тому тематикою обрали «польоти уві сні й наяву».

Організатор фестивалю – молодіжна громадська організація “Призма” за підтримки управління молоді і спорту Херсонської міської ради та КП “Парки Херсона”.

Під час фестивалю для маленьких і дорослих гостей проводились цікаві майстер-класи, кожен охочий міг придбати сувенірну продукцію ручної роботи або подивитись на художню виставку херсонських митців.

Своєю творчістю ділились місцеві поети та барди, а також гості з Одеси. А надвечір для глядачів влаштували рок-концерт за участю херсонських гуртів: Maria Gaur, Скіфи, Криголам та гостей з Києва – гурт Самозванці. У буквальному сенсі запалював свято перфомативний театр вогню Pink А.Й.С. фаєр-шоу під не менш гарячу авторську та імпровізовану музику.

На усіх гостей чекав смачний подарунок від прикордонної служби – запашна каша.

На Третю майстерню «Prizma-fest» завітала представниця аеропорту «Херсон» Надія Гунько. Надія привітала молодь із Днем авіації, подякувала за ініціативу приурочити захід до професійного свята та вручила засновниці фестивалю, голові молодіжної громадської організація «Призма» Наталі Уваровій Подяку від аеропорту.

Натомість молодь подарувала Надії Гунько сувенір, виготовлений власними руками — літачок, який розмальовувався протягом заходу на фестивальній локації херсонською художницею Валерією Овчаренко.

– Концепція фестивалю така, що майстерня молодих митців об’єднує і досвідчених творців (поетів, музикантів, художників, артистів і т.д.) і початківців-аматорів. Ця платформа дає змогу повчитися і перейняти досвід у різних напрямах мистецтва всім бажаючим абсолютно безкоштовно. Я радію, що завдяки фестивалю на цьому місці почали проводитися інші заходи, увагу до парку Маргєлова вдалося привернути. Таким чином ми шукаємо внутрішніх і зовнішніх інвесторів, щоб привести парк до ладу. Сподіваюся, що сходи позаду Палацу молоді та студентів відремонтують, зроблять у парку освітлення, облаштують лавочками, а також хотілося б на цій локації зробити щось типу сцени з дахом і майданчиком для глядачів для літніх заходів, перфомансів, фестивалей творчої молоді. Тут колись навіть був літній кінотеатр, хотілося б, щоб було щось таке в цьому парку. Ми шукаємо однодумців та волонтерів для наших проектів», – коментує Наталя Уварова, керівник ГО “Призма” та засновниця Prizma-Fest.

Вам також може сподобатися

У Комишанах відбувся мітинг-реквієм у пам’ять про загиблих захисників України
На засіданні Громадської ради при Херсонському міському голові обговорювали роботу пасажирського транспорту

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X