У Херсоні перевірили чи працюють продуктові магазини (відео)

Новини
👁 660

Позиція Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва незмінна: у Херсоні мають працювати ВСІ аптеки та продуктові магазини.

Ті аптеки та магазини, які не будуть працювати, будуть ОПЕЧАТАНІ міською радою. І, за необхідністю, продукція буде вилучена на потреби містян.

Стали відомі випадки, що деякі підприємці завищують ціни на продукти харчування. Тому Ігор Колихаєв дав ОДНУ ГОДИНУ для того, аби привели ціни в порядок, до ринкових. В іншому випадку, продукцію із завищеними цінами (особливо хліб) будуть вилучати для потреб громадян.

В.о. заступника Херсонського міського голови Роман Головня особисто перевірив чи працюють продуктові магазини у мікрорайоні Острів.

Кілька магазинів приймали покупців і завірили, що продукції на складах поки вистачає. Роман Головня запевнив, що міська влада надаватиме будь-яку допомогу з доставкою продукції чи персоналу.

А от один супермаркет не працював, до того на нього скаржились херсонці за 30% націнку.

Після того, як Роман Головня заявив, що продкути будуть вилучатись та розподілятимуться між іншими магазинами, супермаркет розпочав роботу. І запевнив, що жодної націнки не буде.

Шановні херсонці! Повідомляйте за телефоном +380990972388 (СМС повідомленням чи у Вайбер) інформацію, які саме магазини працюють чи не працюють. 

Вам також може сподобатися

Міський голова Ігор Колихаєв забезпечує підтримку лікарням
Для безперебійної виплати пенсій та грошових допомог напрацьовано альтернативні способи виплати на час дії воєнного стану

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X