У Херсоні п’ять днів моніторитимуть пасажирські потоки у міських маршрутках, що користуються найбільшим попитом у містян

Новини
👁 684

П’ять днів, починаючи з 20 вересня, фахівці компанії Egis і Харківського національного автомобільно-дорожнього університету моніторитимуть транспортні та пасажирські потоки міських маршрутів та тролейбусів.

Наразі 9 фахівців університету почали підрахунок пасажирів на автобусних та тролейбусних маршрутах міста, що користуються найбільшим попитом у містян.

Слід зазначити, що захід проходить у рамках розроблення Плану сталої міської мобільності,  з метою доповнення результатів попереднього соціологічного опитування херсонців.

План сталої міської мобільності – це стратегічний план, який визначатиме політику міста у сфері мобільності і напрямки збалансованого розвитку усіх видів пересування задля досягнення вищого рівня життя.

За словами начальника транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку міськради Марини Віркун, зазначений моніторинг надасть змогу оцінити фактичні значення пасажиропотоків на маршрутах громадського транспорту, інтервали руху, години роботи транспорту, а також встановити закономірності зміни інтенсивності та складу транспортних потоків впродовж доби, розподілу їх за напрямами руху. Його результати допоможуть оптимізувати  мережу міських маршрутів громадського транспорту та удосконалити схеми організації дорожнього руху.

Перед початком дослідження ми поспілкувались з одним із представників Харківського національного автомобільно-дорожнього університету Станіславом Свічинським.

«Наші фахівці налаштовані на продуктивну роботу. Через п’ять днів ми прозвітуємо та надамо результати досліджень. Усіх секретів моніторингу наразі ми не відкриваємо, адже вони мають бути незалежними і неупередженими.  Жоден водій не знатиме до якої саме маршрутки чи тролейбуса зайде наш спеціаліст», – зазначає Станіслав Свічинський.

Нагадуємо, що з 2020 року міська влада спільно з французькою компанією EGIS Ukraina працює над розробкою Транспортної моделі міста та Плану сталої міської мобільності (ПСММ). Фінансування заходів здійснюється за грантові кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Вам також може сподобатися

Інформаційна довідка щодо фінансової підтримки виноградарів, ягідників та садівників області у 2021 році
Упродовж вихідних на коронавірус у Херсоні захворіли ще 236 людей

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X