У Херсоні оголосили конкурс на найкраще святкове новорічне офомлення

Новини
👁 278

Запрошуємо взяти участь у конкусі «Новорічний Херсон» на найкраще святкове новорічне офомлення об’єкту (закладу) та прибудинкової території.

Створюйте святкову атмосферу в оформлені міста до Новорічних та Різдвяних свят! Декоративна ілюмінація на фасадах будівель Ваших об’єктів (закладів) та деревах на прилеглій території створить святковий настрій у мешканців та гостей нашого міста, а прикрашені вітрини будуть приваблювати Ваших клієнтів.

Для участі у конкусі «Херсон новорічний» надсилайте на електронну пошту департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради [email protected] до 27.12.2021 року включно наступну інфомацію:

  • фото прикрашеної локації;назва об’єкту (закладу);
  • адреса розташування об’єкту (закладу);
  • ПІБ керівника;
  • контактний телефон;
  • електронна адреса.

Фото прикрашених об’єктів (закладів) з назвою буде розміщено на сторінці офіційного сайту міської ради та її виконавчих органів, де кожен відвідувач сайту зможе оцінити та проголосувати за привабливу локацію. Оцінювання проходитиме з 30 грудня 2021 року по 09 січня 2022 року Переможця буде обрано за кількістю голосів та нагороджено подарунком від міського голови.

Вам також може сподобатися

Триває перший етап Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт
«Веліком по карантину!»: херсонців запрошують до участі в новорічному велокарнавалі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X