У Херсоні оголошено конкурс на кращі ідеї стартап-проєктів у галузі туризму

Новини
👁 207

Управління маркетингу міста і туризму Херсонської міської ради оголошує про початок проведення конкурсу на кращі ідеї стартап-проєктів у галузі туризму. 

Конкурс стартап-проєктів проводиться у рамках реалізації Програми розвитку туризму в Херсонській міській територіальній громаді на 2020 – 2022 роки.

Метою конкурсу є підтримка громадських ініціатив, спрямованих на підвищення туристичної привабливості Херсонської міської територіальної громади.

У Конкурсі можуть взяти участь:

  • фізичні особи;
  • команди, що складаються з фізичних осіб;
  • суб’єкти господарювання – фізичні особи-підприємці, юридичні особи.

Участь у Конкурсі є безкоштовною.

Кожен учасник може подати необмежену кількість стартап-проєктів.

Конкурсні роботи подаються електронною поштою у вигляді електронного документа з поміткою «Конкурс стартап-проєктів у галузі туризму» на електронну адресу управління маркетингу міста і туризму міської ради: [email protected].

До конкурсних робіт обов’язково додається заявка з відомостями про автора проєкту, що включають: прізвище, ім’я, по батькові, контактні телефони та електронну адресу.

Стартап-проєкти, які беруть участь у Конкурсі, повинні містити наступну інформацію:

  • назва стартап-проєкту із зазначенням керівника проєкту;
  • текстовий опис (ідея та мета проєкту, термін його реалізації, сума коштів, необхідна для реалізації, конкурентні переваги проєкту, наявність команди для реалізації проєкту із зазначенням її персонального складу, проблематика та цільова аудиторія, на яку направлено дію проєкту);
  • фінансово-економічне обґрунтування проєкту (стартові витрати, термін окупності проєкту, соціальний ефект від впровадження проєкту).

Вимоги, що зазначені вище, оформлюються у вигляді презентації (тривалістю до 5 хвилин) та містять до 15 слайдів.

Переможці отримують грошові кошти на реалізацію стартап-проєкту відповідно до набраних індивідуальних сумарних балів у розмірі: 1 місце –                      50,0 тис. грн, 2 місце – 30,0 тис. грн, 3 місце – 20,0 тис. грн.

Збір заявок на ідеї стартапів стартує з 1 лютого до 1 квітня поточного року. До 1 травня управління визначається з переможцями конкурсу.

 У разі виникнення запитань, просимо звертатись до управління маркетингу міста і туризму (вул. Лютеранська, 20, м. Херсон, телефон: 0552 46 00 07, e-mail: [email protected])

Вам також може сподобатися

Херсонці поважного віку отримують бустерну вакцинацію
У Дніпровському районі продовжуються рейди з перевірки адресних покажчиків

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X