У Херсоні обстежили виконані роботи з ремонту дорожнього покриття

Новини
👁 464

У Херсоні обстежили виконані роботи з ремонту дорожнього покриття.

До роботи спеціальної комісії долучилися представники підрядних організацій, які виконували роботи, секретар міської ради Галина Лугова, спеціалісти інспекції з контролю за благоустроєм міста, представники управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міськради, Суворовської районної у м.Херсоні ради, депутати обласної ради.

Комісія оглянула стан виконання робіт із ремонту дорожнього покриття на наступних вулицях:

  • Гагаріна;
  • Московська;
  • Університетська;
  • Гімназична;
  • перехрестя Ушакова – Грецька.

Саме на цих ділянках, за словами начальника управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Марини Віркун, у 2021 році відбувалися ремонти за бюджетні кошти.

“Ми отримали від членів комісії зауваження і зараз опрацьовуватимемо їх. Найбільше було нарікань на стан бордюрів – є необхідність у заміні бордюрного каменю. Тому працюватимемо у цьому напрямку”, – відзначила Марина Віркун.

Секретар міської ради Галина Лугова звернула увагу: “Міський голова неодноразово акцентував на проблемі важковагових автомобілів, які рухаються центром Херсона. На власні очі я бачила, як асфальт “прогинається” під колесами цих “ваговиків”. Треба вирішувати цю проблему у комплексі – разом із Національною поліцією”.

Вам також може сподобатися

Міський голова ініціював проведення першого Інвестиційного Форуму в Херсоні
Міський голова Ігор Колихаєв провів особистий прийом громадян

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X