У Херсоні облаштували паралімпійську фан-зону. Вести щоденники змагань буде Віктор Булка

НовиниСоціальна сфера
👁 126

У ТРЦ “Фабрика” Херсона облаштували фан-зону 16-тих літніх Паралімпійських ігор. У фан-зоні можна буде спостерігати за змаганнями та вболівати за українських спортсменів. І саме тому, 24 серпня 2021, у День святкування Незалежності України та з нагоди урочистого відкриття XVI Паралімпійських ігор у Токіо, у м. Херсоні на території ТРЦ “Фабрика” (3-я черга біля подіуму) урочисто відкрили фан-зону, аби підтримати паралімпійську команду України, зокрема спортсменів Херсонщини, які з 25 серпня по 5 вересня змагатимуться за нагароди.

Ведучим щоденників змагань у фан-зоні буде Віктор Булка, фахівець із соціальної роботи Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Фан-зона працюватиме протягом усіх Паралімпійських ігор у Токіо.

Херсонщину на XVI Паралімпійських іграх представляють спортсмени та тренери:

– Єлізавета Мерешко – заслужений майстер спорту України з плавання, чотирьохразова чемпіонка та бронзова призерка XV Паралімпійських ігор, багаторазова чемпіонка й призерка чемпіонатів Світу та Європи (вихованка ДЮСШ 6 ХМР).

– Яна Лебєдєва – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, срібна призерка чемпіонату Світу 2019 року, чемпіонка та бронзова призерка чемпіонату Європи 2021 року (вихованка ДЮСШ, студентка ХДУ).

– Алла Бенедик – особистий тренер Єлізавети Мерешко, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України, тренер-викладач вищої категорії з плавання.

– Сергій Андрющенко – особистий тренер Лебєдєвой Яни, тренер-викладач вищої категорії з легкої атлетики.

Висловлюємо велику подяку за ініціативу Херсонській обласній раді, керівництву та менеджерам ТРЦ “Фабрики” за підтримку паралімпійського руху на Херсонщині!

Вам також може сподобатися

Сьогодні депутати міської ради знайомилися з кандидатами на звання «Почесний громадянин міста Херсон»
У Дніпровській райраді Херсона відзначили День незалежності України

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X