У Херсоні обговорили створення молодіжного екоцентру

Новини
👁 258

Питання співпраці та залучення молоді до екоактивізму обговорили під час ZOOM-конференції з молодіжною ініціативною групою.

У заході взяли участь в.о. заступника міського голови Роман Головня, директорка Департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради Ірина Ніколаєва разом із командою Департаменту, начальник відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Херсонської міської ради Наталя Ярова, депутат Херсонської міської ради В’ячеслав Білковський.

Молодіжна ініціативна група у складі активних учнів і вчителя херсонської школи №32, взяли участь у конкурсі Міжнародної організації міграції за фінансової підтримки Посольства Британії в Україні.

У рамках проекту Молодіжна ініціативна група пройшла навчання і подала заявку на створення молодіжного екоцентру, який займатиметься інформаційно-просвітницькою роботою серед садочків, шкіл і дорослих щодо правильного поводження з твердими побутовими відходами і запровадження сортування сміття у більш широкому вжитку.

Це далеко не перший грантовий проєкт, який учні втілили в життя. Вони прибирали чорноморське узбережжя від сміття, очищали Станіславські кручі від слідів перебування несвідомих туристів.

Завдяки придбаному за грантові кошти обладнанню, діти вже зараз перетворюють пластикові кришечки на адресні таблички, пазли та різноманітні сувеніри.

В.о. заступника міського голови Роман Головня наголосив, що міська влада завжди готова підтримувати молодіжні ініціативи.

– Як долучати дітей та молодь бути активними та свідомими найкраще знає сама молодь. Тому так важливі подібні ініціативи, які міська влада буде усіляко підтримувати. Ми відкриті до пропозицій та діалогу. – зазначив він.

Окрім цього, ініціативна група, завдяки допомозі благодійників, придбала ще один спеціальний верстат, який допоможе розширити лінійку сувенірної продукції.

– Дякуємо кожному благодійнику, який долучився. До збору коштів на верстат долучився “Благодійний фонд Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ”, депутати Херсонської міської ради, жителі нашого міста. Також окрема подяка Управлінню молоді та спорту та Управлінню освіти Херсонської міської ради за підтримку у проведенні заходів, також дякуємо міськіф раді за те, що виділила приміщення, де наша ініціативна група може працювати. – зазначила під час ZOOM-конференції регіональна координаторка Міжнародної організації міграції в Херсонській області Елла Петренко.

Ірина Ніколаєва запропонувала після виходу Херсонщини із “червоної зони” карантину провести офлайн зустріч із ініціативною молодіжною групою та більш детально обговорити кроки створення молодіжного екоцентру в Херсоні.

Вам також може сподобатися

Завершується будівництво котельні у школі №26
Заступник міського голови Оксана Рукавішнікова звітує перед херсонською громадою

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X