У Херсоні обговорили співпрацю у рамках програми #ReBuildingUcraina

Новини
👁 112

Херсонська міська військова адміністрація продовжує працювати в напрямку майбутнього відновлення та розвитку галузі  освіти в Херсоні.

І хоча в місті продовжують лунати вибухи і агресор не припиняє терор мирного населення, роботу щодо залучення майбутніх партнерів проводити треба вже сьогодні.

Так, проведено зустріч заступника начальника Херсонської міської військової адміністрації Антона Єфанова, начальниці  управління освіти міської ради Наталі Журженко, представників департаменту економіки та інвестицій міської ради з представником освітньо-консалтингової компанії Finnoschool ltd, паном Мікко Лумме, який не побоявся приїхати до Херсона та на власні очі переконатись, що тут зараз відбувається та яка допомога потрібна, зокрема, в освіті. 

Серед основних напрямків діяльності компанії є нові підходи до управління освітніми процесами, підвищення якості викладання, у тому числі в безперервності самої освіти. 

У рамках програми #ReBuildingUkraina були обговорені можливості співпраці та шляхи відновлення галузі освіти. У подальшому будуть розроблені конкретні кроки щодо співпраці у найближчому часі з урахуванням ситуації та можливих планів у довгостроковій перспективі.

Вам також може сподобатися

Залишаємося гідними своїх Героїв!
Комунальники продовжують ліквідовувати наслідки обстрілів Херсона

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X