У Херсоні обговорили роботу з вразливими верствами населення

Новини
👁 160

Спеціалісти Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завжди готові до діалогів з метою здійснення обміну професійним досвідом із колегами з інших територіальних громад.

Зокрема, за сприяння директора Херсонського міського центру соціальних служб на цьому тижні відбувся захід, де обговорили особливості ведення документації під час здійснення соціальної роботи із вразливими верствами населення, опрацювання відповідної законодавчої бази стосовно надання соціальних послуг та захисту прав дітей в умовах воєнного стану, а також – обміну професійним досвідом та розвитку професійних навичок.

У зустрічі взяли участь т.в.о директора та фахівці із соціальної роботи Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та спеціалісти КНП «Центр надання соціальних послуг» Дар’ївської сільської ради.

Обов’язки фахівця із соціальної роботи – дуже відповідальні. Адже він бере участь у реалізації державної соціальної політики на території громади – здійснює соціальну роботу з вразливими категоріями населення та надає їм соціальні послуги.

В ході зустрічі відбулася продуктивна бесіда та обговорення складнощів, які виникають в роботі спеціалістів КНП при впровадженні соціальних послуг на рівні громади, їм також надано відповідні рекомендації щодо налагодження співпраці з іншими суб’єктами соціальної роботи з метою найширшого охоплення мешканців громади належними послугами та допомогою відповідно до їх потреб.

Такі зустрічі спрямовані на вдосконалення організації роботи фахівцями із соціальної роботи, дотримання етичних норм та стандартів надання соціальних послуг, запобігання виникненню професійного вигорання, забезпечення емоційної підтримки.

Вам також може сподобатися

У Херсонській громаді повністю завершений процес перейменування топонімів
За минулу добу працівники КП “Херсонміськсвітло” виконали роботи з відновлення повітряних ліній зовнішнього освітлення

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X