У Херсоні обговорили напрями міжвідомчої співпраці у сфері запобігання домашньому насильству

Новини
👁 114

21 квітня на базі притулку для постраждалих від домашнього насильства Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у місті відбулась робоча зустріч представників міського управління соцполітики з працівниками сектору протидії домашньому насильству Херсонського районного управління поліції ГУП в Херсонській області щодо роботи з постраждалими від домашнього насильства.

Під час неї обговорено шляхи та методи активізації роботи з домашніми кривдниками, їх контролю та надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.

Відповідальні за цей напрямок роботи домовилися про координацію заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, про взаємоінформування щодо подібних випадків для своєчасного реагування на них, надання допомоги постраждалим та попередження більш тяжких наслідків від домашнього насильства.

Також домовилися про провадження превентивних заходів та методів впливу щодо кривдників. Як один з дієвих шляхів впливу – регулярні перевірки родин, у яких вже були зафіксовані випадки домашнього насильства, та виконання кривдниками тимчасових заборонних приписів.

Присутні визначили основні напрями подальшої співпраці у сфері запобігання домашньому насильству, адже подолати цю проблему можливо лише за умови об’єднання зусиль всіх зацікавлених відомств. 

Вам також може сподобатися

Послугами міського центру зайнятості скористалися 38 учасників АТО
COVID-19: 117 херсонців захворіли, 32 – одужали

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X