У Херсоні обговорили можливість створення безпечного переходу на Одеській площі

Новини
👁 312

У Корабельному районі на території річкового порту знаходиться підземний перехід, яким користуватися не можна, бо він постійно затоплений і є своєрідним «сміттєзвалищем». Дачники та відпочивальники вимушені перетинати залізничні колії, кожен раз наражаючись на небезпеку. Ця проблема виникла не зараз – містяни вже багато років домагалися від попередньої влади розв’язання питання.


Відбулося з цього питання виїзне засідання комісії, до складу якої ввійшли представники управління капітального будівництва Херсонської міської ради, управління транспортної дорожньої інфраструктури та зв’язку департаменту міського господарства Херсонської міської ради, Корабельної районної у місті ради, АСК «Укррічфлот», АСК «Укррічпорт», МКП «ВУВКГ м. Херсона», Херсонської дирекції залізничних перевезень Одеської залізниці, ДП «Херсонський морський торговельний порт».


Розглядалося питання про можливість створення безпечного переходу на Одеській площі для містян. Складено акт і прийнято рішення щодо звернень до «Укррічфлот», «Укрзалізниці», ДП «Херсонський морський торговельний порт», департаменту міського господарства Херсонської міської ради стосовно надання допомоги в межах повноважень по забезпеченню безперешкодного та безпечного переходу.

Робота над вирішенням проблеми триватиме.

Вам також може сподобатися

У мікрорайоні Корабел оголосили конкурс екологічного відео
У Дніпровській районній раді працює «виїзний офіс»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X