У Херсоні обговорюють майбутнє міста.

Новини
👁 299

На початку 2020 року в одному з інформаційних агентств провели соціологічні дослідження, проаналізувавши які, дійшли висновку: якщо місто Херсон найближчі 5-7 років не почне активний розвиток, не буде вкладатися в економічний та людський капітал, то нас, як міста, не стане. Саме тому у міськраді створили робочу групу, до якої входять представники влади, депутати, громадськість, аби розробити Стратегію розвитку Херсонської територіальної громади.

Сьогодні, 22 червня, робоча група у межах Стратегічного планування та розвитку Херсонської територіальної громади закінчила черговий етап – аналіз проблематики та шляхів вирішення, які ляжуть в основу стратегічного планування строком на 10 років.

«Це архіважливий етап, адже наскільки вірно ми зараз розставимо ключові, реперні точки, на які важливо звернути увагу, залежатиме розвиток громади наступні 10 років. Сьогодні, проводячи робочу групу, ми бачимо, що у нас дуже велика проблема з відсутністю якісних кадрів, або, якщо вони є, відтоком їх з Херсона. Наша величезна задача – розробити 6-7 напрямків, які складуть основу розвитку міста до 2030 року. Адже ці 6-7 напрямків руху, що ми обираємо, ляжуть в основу всіх соціально-економічних програм, які писатимуть департаменти і управління, молодіжні ради», – зауважила директорка департаменту економіки та інвестицій ХМР Ірина Ніколаєва.

За словами Ірини Ніколаєвої, задача робочих груп, в які входять 52 фахівці в своєму напрямку, – активно працювати. І це не просто зустрічі один раз на місяць, це – обговорення з брейн стормами та залученням експертів, аби розуміти, наскільки запропоновані ідеї реалістичні й здатні жити.

Вам також може сподобатися

COVID-19: 7 херсонців захворіли, 58 – одужали
“Люди – найцінніший ресурс”: міський голова Ігор Колихаєв про стратегію розвитку Херсона

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X