У Херсоні не проводиться жодних відключень населення від послуг

Новини
👁 49

До повномасштабного вторгнення росії в Україну на Херсонському водоканалі, комунальному підприємстві Херсонської міської ради, працювали майже 1 000 людей. Наразі колектив значно зменшився – до 600 внаслідок звільнення фахівців, які не витримують навантаження та роботи під постійними обстрілами. Людей не вистачає на той обсяг робіт, який зараз є у місті. Окрім того, під час окупації Херсона підприємство було безжально розграбоване. Тим не менше систему водопостачання та водовідведення вдається утримувати в робочому стані незалежно від кількості фактичного споживання води та наявних жителів.  

Минулого року, щоб уникнути відключень від електропостачання та не допустити припинення подачі води жителям міської територіальної громади через великі борги підприємства перед енергопостачальними компаніями, Херсонська МВА профінансовала водоканал. Більше 1 млн грн пішло на закупівлю палива для роботи генераторів на свердловинах, майже 92 млн грн – на погашення заборгованості за електроенергію. 

На сьогодні борг комунального підприємства за енергоносії становить понад 50 млн грн. Майже втричі більшу суму завинило населення за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення. Але, як би хто не намагався нагнітати обстановку, наразі єдиною причиною відсутності води у кранах є аварії на трубопроводах. Жодних відключень населення від послуг не проводиться та не планується в умовах реалій херсонського життя.

Вам також може сподобатися

Актуальна інформація про тимчасовий розклад руху тролейбусів КП “Херсонелектротранс”
Житлоселище у Херсоні знову з водою

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X