У Херсоні на місці героїчної загибелі тероборонівців висадили бузок

Новини
👁 3K

У кожного міста є свої героїчні історії. Одна із них для Херсона – історія подвигу та загибелі оборонців Бузкового парку, яка увійшла до важливих історій національно-визвольної боротьби українського народу ХХІ сторіччя.

Сьогодні з ініціативи Херсонської міської військової адміністрації у Бузковому парку висадили 70 кущів бузку, які були подаровані з Києва. До висадки долучилися представники ХМВА, комунальних підприємств та керівництво КО «Київзеленбуд». Частину саджанців надали Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка НАН України та Ботанічний сад імені академіка Олександра Фоміна.

Нагадаємо, що 1 березня минулого року в Херсоні сталася страшна трагедія в Бузковому парку. Бійці територіальної оборони були безжально розстріляні російськими окупантами з важкої техніки. Тоді загинуло близько 30 захисників міста, які намагалися зупинити танкову колону військ РФ одними лише автоматами та коктейлями Молотова.

У Бузковому парку мужні херсонці облаштували Меморіал бійцям Херсонської тероборони, які загинули того страшного дня. Вже після деокупації представниками 124 бригади ТРО було оновлено місце пам’яті.

Висадження бузку на цьому місці є вшануванням подвигу бійців як символу стійкості та свободи херсонців. Слід зазначити, що у цьому парку планують зробити комплекс садово-паркових та меморіальних споруд після проведення конкурсу та громадських слухань.

Нехай світла пам’ять про загиблих назавжди залишиться в наших серцях. Вічна пам’ять Героям України! Навіки слава! Герої не вмирають!

Вам також може сподобатися

Росіяни обстріляли Херсонську міську територіальну громаду 8 разів
Полтавський Військовий коледж сержантського складу запрошує на навчання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X