У Херсоні на честь почесного громадянина міста М.І. Гарголи відкрили меморіальну дошку

Новини
👁 641

У Херсоні до 80-річчя заснування військової частини А1836, відкрили меморіальну дошку на честь першого командира Херсонської зенітної ракетної бригади, почесного громадянина міста генерал- майора Миколи Івановича Гарголи.

Урочистості відбулися 25 листопада, відвідали їх секретар Херсонської міської ради Галина Лугова та голова Суворовської районної ради Андрій Задніпряний.

Від імені міського голови Ігоря Колихаєва та депутатського корпусу Галина Лугова привітала військовослужбовців з річницею заснування військової частини та зазначила: «Місто пишається нашим видатним херсонцем. На жаль, уже рік як з нами немає Миколи Івановича, але ми пам’ятаємо все те, що він зробив для Херсонщини».

Нагадаємо, що в 2016 році за вагомий внесок в питаннях розбудови Збройних Сил та зміцнення обороноздатності держави, військово-патріотичне виховання молоді, особистий внесок у розбудову Херсона та області, рішенням Херсонської міської ради, Миколі Івановичу Гарголі присвоєно звання «Почесний громадян міста Херсона». Детальніше тут.

Наразі військовослужбовці ВЧ А1836 та громадськість ініціюють присвоєння вулиці, на якій дислокується військова частина, імені Миколи Івановича Гарголи.

Вам також може сподобатися

У Суворовському районі ліквідували 11 стихійних сміттєзвалищ
Де Херсонський Водоканал здійснює роботи

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X