У Херсоні мітингом-реквіємом вшанували героїв АТО/ООС

Новини
👁 196

14 квітня на Алеї Героїв незалежної України відбувся мітинг-реквієм з церемонією покладання квітів до меморіалу на вшанування пам’яті загиблих у зоні АТО/ООС захисників України.

Його ініціювали  начальник управління культури Херсонської міської ради Лариса Косенко та депутатка Херсонської міської ради, громадська активістка й волонтерка Оксани Погомій.

14 квітня 7 років тому розпочалась антитерористична операція на Сході країни. В ті дні тисячі звичайних українських громадян, кинувши власні справи, пішли боронити країну та протистояти озброєній до зубів російській армії…

У зоні АТО в лавах Збройних Сил, Національної гвардії, Державної Прикордонної служби України, підрозділах Міністерства внутрішніх справ, в добровольчих загонах воювали та продовжують нести службу військовослужбовці та добровольці Херсона і Херсонської області. Через горнило цих трагічних подій пройшли 8 тис. наших земляків.

За всі 7 років від початку АТО до сьогодні Херсонщина втратила 150 найкращих синів – патріотів України і рідного краю, справжніх Героїв.

Вам також може сподобатися

Створено тимчасову комісію з перевірки відповідності технічного стану причалу у провулку Проточному
У Херсоні визначили місце для встановлення пам’ятника вуличному співаку Анатолію Малишевському

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X