У Херсоні комісія підтримала найменування скверу імені Олени Микитась

Новини
👁 374

5 серпня відбулось перше засідання оновленого складу комісії з підготовки та внесення на розгляд міської ради питань щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, парків, скверів, мостів та інших об’єктів, розташованих на території Херсонської міської територіальної громади.

Очолив комісію в.о. заступника міського голови Сергій Циганок. До її складу увійшли науковці, представники громадських організацій, депутати Херсонської міської ради.

Під час першого засідання комісія підтримала винесення на розгляд чергової сесії міської ради ініціативи щодо найменування скверу імені Олени Микитась. Територія скверу  обмежена вул. Університетською – вул. Залаегерсег – вул. Перекопською. Стосовно цього питання вже відбулись громадські слухання, де пропозицію також підтримали.

Олена Микитась – засновниця громадської організації «Успішна жінка» в Херсоні, що працювала в галузі економічних можливостей для жінок, політичного лідерства, гендерно-обумовленого насильства, підтримувала переселенок та навчала жінок у сфері гендерної рівності. 

Жваве обговорення виникло довкола пропозиції найменування скверу іменем лікаря ортопеда-травматолога, який працював у Херсонській обласній лікарні, Олега Яремченка. Мова йде про територію між вул. Кримською – вул. Залаегерсег – вул. Університетською. Члени комісії запропонували ініціаторам встановити на території лікарні меморіальну дошку та виступити з новою ініціативою і назвати на честь лікаря саму обласну лікарню.

Комісія також розглянула та підтримала пропозицію щодо найменування скверу (пл. Дубинди – вул. Залаегерсег – вул. Кримська) «Вірменським». Саме там встановлений пам’ятний знак жертвам геноциду вірменського народу. Тепер ініціативу мають винести на громадські обговорення.

Вам також може сподобатися

Які роботи виконувало КП «Херсонміськсвітло» сьогодні
У херсонській школі № 56 планують запустити пілотний проєкт очищення води

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X