У Херсоні хочуть покосити всі зелені зони одночасно

Новини
👁 519

Сьогодні на нараді під головуванням голови інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Олени Мазур з головами районних у місті рад, представниками комунальних підприємств та підрядних організацій  департаменту міського господарства,  а також з головами ОСББ йшлося про пришвидшення робіт, що стосуються міських покосів, та підвищення якості прибирання у місті.

Міський голова Ігор Колихаєв під час своїх традиційних об’їздів міста виявив ряд недоліків, які необхідно усунути найближчим часом у Херсоні, і звернув увагу Інспекції на ці проблеми. Тож під час наради було напрацьовано новий план виконання робіт. Олена Мазур надала присутнім всі необхідні інструкції щодо цього.

«Вирішила взяти ситуацію під свій контроль. Розробляємо новий графік покосів, визначаємо об’єм територій для прибирання, аби у місті не залишилося білих плям, а також наводимо лад з кількістю працівників та вартістю покосів», – прокоментувала наступні дії Олена Мазур.

А також вона зауважила, щоб вирівняти ситуацію, на суботу заплановано великий одночасний покіс у місті всіх зелених зон.

«А через 10 днів відбудеться тендер і місто увійде у головний графік робіт,»- підкреслила вона.

Вам також може сподобатися

Навчання у херсонських школах закінчиться до 10 червня
Оголошення про дату та місце проведення чергового засідання Координаційного комітету з питань громадського бюджету в місті Херсоні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X