У Херсоні “ЕтноФест” об’єднав мешканців Шуменського мікрорайону

Новини
👁 300

Хоч День міста цьогоріч і припав на 18 вересня, проте святкові заходи тривають вже майже тиждень. У 2021 році свято до Дня народження Херсона влаштовують у кожному мікрорайоні.

Мешканці Шуменського зібрались у місцевому парку на “ЕтноФест”, що відбувся 17 вересня.

На гостей чекали тематичні локації від представників національних меньшин, яких у Херсоні налічує понад 114.

Театралізовану локацію “Городянка. Херсон початок ХХ століття» облаштували працівники бібліотеки для юнацтва імені Бориса Лавреньова. Гості могли дізнатись правила капелюшного етикету, приміряти головні убори, а також зробити яскраві фотографії. Завітали на свято і чотирилапі друзі з кінологічного центру “ГрандДог”.

Під час святкування голова Корабельної районної у місті Херсоні раді Наталя Чорненька відзначила подяками та подарунками голів кращих ОСББ району.

На святкування Дня міста на “ЕтноФест” разом зі своєю командою та депутатами завітав міський голова Ігор Колихаєв:

Я хочу, аби Херсон дійсно став містом щасливих людей! Аби люди не хотіли з нього від’їжджати. У Херсоні проживає більше 114 національностей. У кожної з яких є власні традиції. А традиції об’єднують людей. Тому наше місто відкрите для усіх!” – сказав на урочистостях Ігор Колихаєв.

Святкування тільки починаються. Завтра, 18 вересня, урочистості до 243-річчя з Дня заснування міста почнуться о 8 ранку. З планом заходів можна ознайомитися за посиланням.

Стосовно роботи громадського транспорту, начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Марина Віркун повідомляє, що після 23:00 від парку Слави більше ніж 80 автобусами можна буде дістатися до мікрорайонів Корабел, Шуменського, Таврійського, Житлоселища, ХБК, смт Антонівки, також додатково здійснюватимуться перевезення до Комишан, Степанівки, Зеленівки та Молодіжного.

Вам також може сподобатися

У Таврійському мікрорайоні почали святкувати День міста
«Святкові заходи об’єднують людей»: на Острові відзначали День міста

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X