У Херсон прийшла допопомога для лікарні ім. Є.Є. Карабелеша від рівнян

Новини
👁 268

Волонтерський рух “УКРАЇНА ДЛЯ ГЕРОЇВ”, який працює, під егідою Президента України та КНП «Центральна міська лікарня» Рівного привезли гуманітарну допомогу у Херсон. А це більше 3-х тисяч аптечок, харчові продукти, вода, павербанки, ліхтарі, свічки, одяг – що зараз так необхідні мешканцям Херсона.

Начальниця Херсонської МВА Галина Лугова подякувала всім за підтримку.

«Рівняни передали дуже потужну допомогу для нашого міста, – зазначила вона, – ми цінуємо це. Дякуємо всім! Зараз херсонцям важливо відчувати згуртованість усього світу і всіх регіонів країни в бажанні допомогти нашому місту-герою».

Гуманітарну допомогу Херсону сформували керівники волонтерського руху “Україна для Героїв” народний депутат від “Слуги Народу” Олександр Ковальчук та Олександра Коваленко, яка є радником голови ХОВА.

«Хочу подякувати усім волонтерам, які спакували набори, і тим, хто донатив на збір цієї допомоги, – сказав співзасновник фонду Україна для Героїв” Олександр Ковальчук. – Це наша вдячність і підтримка тих людей, які тут вистояли й продовжують працювати. Ми привезли медичні аптечки, одяг, ліхтарики – все, що потребують херсонці сьогодні! Аби кожен у цьому світі усвідомив раз і назавжди – Херсон це Україна». Допопомогу буде передано лікарні ім. Є.Є. Карабелеша.

Вам також може сподобатися

Як відновити документи про інвалідність: пам’ятка для ВПО
Начальниця МВА Галина Лугова передала подарунки військовим

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X