У ХДУ розпочалася реєстрації вступників до магістратури

Новини
👁 304

Приймальною комісією Херсонського державного університету в дистанційному форматі розпочато реєстрацію для участі в магістерському комплексному тесті (МКТ) та/або магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК), яка триватиме до 18 липня включно.

Для реєстрації вступник  має надіслати на офіційну електронну адресу приймальної комісії [email protected], скановані копії (фотокопії):

• заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;

• документа, що посвідчує особу;

• облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);

• довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (у разі якщо дані особи ще не вносили до ЄДЕБО);

• документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);

• медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих (спеціальних) умов для проходження МКТ/МТНК).

Звертаємо увагу, заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційний магістр має зазначити населений пункт, у якому бажає пройти МКТ/МТНК. Для вступників, які знаходяться на підконтрольній Уряду України території, тестування можна буде пройти в тих містах України, де безпекова ситуація дозволяє створити екзаменаційні центри для проведення магістерських випробувань, а також у деяких містах за кордоном, де партнерські установи/організації готові підтримати проведення випробувань. 

Із переліком населених пунктів, де створюватимуть тимчасові екзаменаційні центри для проведення МКТ/МТНК, можна ознайомитися за посиланням.  (Наказ МОН № 582).

Для вступників з окупованих та особливо небезпечних територій реєстрація кабінету ПОТРІБНА, але сама процедура вступу має бути спрощена. Очікуємо на внесення відповідних змін.

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа та реєстраційної картки  на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії. У разі виявлення в екзаменаційному листку помилок вступник має звернутися до приймальної комісії. Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Нагадуємо! Для вступників з тимчасово окупованих територій очікуються зміни щодо спрощених умов вступу до магістратури. Тож, чекаємо на офіційне оприлюднення цих змін.

Вам також може сподобатися

Інформує Херсонський обласний центр зайнятості: виплата допомоги по безробіттю
Як у Херсоні вивозять сміття 30 червня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X