У харчовій добавці виявили небезпечну речовину, – повідомляє Держпродспоживслужба Херсонської області

Новини
👁 264

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) стосовно харчових продуктів з несанкціонованими речовинами.

Так, у порошку екстракту гарцинії камбоджійської, що використовується у харчовій добавці «Ostro Vit Конттроль апетиту, 60 капсул», експортованого з Польщі – виробник Fitness Trading Robert Szulborski, Zambrow, отримувач – ФОП Бутко Олена Миколаївна, – міститься етиленоксид.

Етиленоксид (окис етилену) – органічна, хімічна речовина, отрута для теплокровних тварин і людини, має канцерогенну, мутагенну, подразнюючу і наркотичну дію.

ГУ Держпродспоживслужби у Херсонській області попереджає:

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», оператори ринку зобов’язані вилучати або відкликати у встановлений законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини».

Фото ілюстративне.

Вам також може сподобатися

У херсонській лікарні новий сканер компанії Mindray
Роботи, які виконувало «Херсонміськсвітло» 2 листопада

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X