У Гончарівці презентували виставку художніх робіт до Дня пам’яті захисників України

НовиниСоціальна сфера
👁 173

29 серпня ми відзначали День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Загибель воїнів – це велика кривава рана, яка назавжди залишиться в нашій пам’яті, в історії України. Та найбільше болить за них у матерів, які вже ніколи не зможуть обійняти свою дитину. Бажання жити далі багатьом матерям дає творчість. Так, 28 серпня у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулась презентація художніх робіт нашої землячки Тетяни Єрмоленко, яку вона присвятила загиблому українському воїну-герою, своєму сину Денису Бєгіу.

На захід завітали люди, які допомагали в організації виставки, представники влади та громадських організацій, товариші сина майстрині по службі, херсонці. Голова громадської спілки «Асоціація ветеранських та волонтерських організацій міста Херсона “Звитяга”», капелан, депутат Херсонської міської ради Андрій Калита вручив пам’ятний знак матері загиблого солдата. Душевною і проникливою стала промова секретаря Херсонської міської ради Галини Лугової. Одним із ініціаторів та активних організаторів презентації виставки став заступник начальника відділу Управління гуманітарної політики Херсонської районної державної адміністрації, голова ГО «Ветерани АТО» Олександр Зарівний. Пан Олександр розповів про важливість підтримки громадськістю родин загиблих воїнів, адже неможливо уявити біль та скорботу матерів, які втратили своїх синів та дочок.

Товариші по службі загиблого Дениса – військовослужбовці з 28-ї окремої механізованої бригади – поділилися спогадами про часи служби та висловили пошану пані Тетяні.

Неправда, що герої не вмирають. Їх полягло в донбаських степах уже надто багато. Не вмирає лише пам’ять про них, яку ми маємо плекати із вдячністю за можливість жити під мирним небом. Своїми грудьми вони закрили країну від ворожих «градів», і наш обов’язок перед ними – зробити все, щоб ці тисячні жертви не були марними.

Запрошуємо переглянути виставку художніх робіт Тетяни Єрмоленко «У творчості ховаю тугу».

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара, вул. Героїв Крут, 2. Відділ мистецтв (II поверх). Тел.: 26-16-87.

Вам також може сподобатися

У Херсоні 400 будинків підготовлені до опалювального сезону
Державна допомога при народженні дитини: її розмір та як отримати

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X