У дитячій поліклініці № 1 почали вакцинувати дітей проти COVID-19

Новини
👁 400

У дитячій поліклініці № 1 КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша» 16 листопада розпочали вакцинувати проти Ковід-19 дітей віком від 12 до 17 років. Спершу була проведена активна санітарно-просвітницька робота серед населення щодо необхідності вакцинації дітей. Потім розробили графік щеплень, визначивши для дітей і підлітків окремі дні і години. Отож, сьогодні 18 дітей у супроводі батьків прийшли до поліклініки та отримали щеплення. Вакцинація дітей проводиться вакциною Comirnaty від Pfizer/BioNTech, використовується за схемою введення 2 доз (0,3 мл) з інтервалом між першою та другою 21-28 діб.

Протягом року точилося багато розмов щодо доцільності та необхідності вакцинування дітей, які тривалий час скупчено перебувають у дошкільних, загальноосвітніх закладах. Тож, враховуючи наявні дані з безпеки та ефективності вакцини Comirnaty від Pfizer/BioNTech для дітей віком від 12 років, а також  зростання захворюваності на SARS-CoV-2 серед дітей, рекомендовано проводити вакцинацію проти Ковід-19 осіб віком від 12 до 17 років незалежно від приналежності до групи ризику за умови наявності щеплень, які відповідають віку з урахуванням затверджених протипоказань до вакцинації.

Таке рішення схвалене Національною технічною групою експертів з питань імунопрофілактики. За більш детальною інформацією батьки можуть звернутися до  лікаря, з яким укладено декларацію.

Завдяки своєчасній вакцинації проти COVID-19 ми разом зможемо подолати пандемію та зберегти життя наших дітей і упередити захворюваність серед дорослих з якими вони контактують.

Вакцина Comirnaty пройшла усі необхідні дослідження для дітей віком 12-17 років, які довели її ефективність та безпечність. За даними Центрів з контролю та профілактики захворювань США на середину жовтня, вона на 93 відсотки ефективна проти госпіталізації підлітків віком 12-18 років.  Наразі вакцина Comirnaty від Pfizer-BioNTech дозволена  у більшості країн, що застосовують цей препарат, як от США, Канада, Австралія, Японія, країни ЄС тощо.

Вам також може сподобатися

Адміністратори ЦНАП відвідають Степанівку, Наддніпрянське, Садове, Комишани, Зеленівку та Антонівку
Члени виконкому міськради розглянули та підтримали 29 питань порядку денного

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X