Голови органів самоорганізації населення звітували у Дніпровському райвиконкомі

НовиниСоціальна сфера
👁 82

У системі місцевого самоврядування органи самоорганізації населення посідають значне місце. Саме вони відіграють важливу роль у створенні умов для залучення найширших кіл громадян до безпосередньої участі у прийнятті та реалізації рішень з питань соціально-економічного, культурного розвитку територій. Саме через них будуються довірчі взаємовідносини, співпраця влади та населення у вирішенні окремих питань місцевого значення. За роки плідної співпраці у виконавчому комітеті Дніпровської районної у місті Херсоні ради добре розуміють: без органів самоорганізації населення неможливо здійснювати ефективне місцеве самоврядування так само, як неможливо розвивати місцеву інфраструктуру, створювати комфортне середовище без врахування очікувань, інтересів та побажань мешканців територіальної громади.

       Протягом трьох десятиліть у виконавчому комітеті накопичений досвід залучення 21 ОСН – квартальних комітетів, створених та легалізованих рішенням органу місцевого самоврядування, до співпраці у різних сферах буття населення, що мешкає у секторі приватної забудови району. Багато зусиль докладають квартальні активісти до наведення благоустрою територій кварталів, залучення мешканців до участі в заходах виконавчого комітету районної ради, спрямованих на покращення комфортності життя. Протягом поточного року саме головами квартальних комітетів ініційовано та проведено за підтримки мешканців 15 «чистих четвергів» та 13 суботників, організовано виявлення та покіс карантинних бур’янів, відремонтовані дороги за рахунок мешканців, проводяться чергування щодо попередження створення стихійних сміттєзвалищ.

       Однією з форм роботи виконавчого комітету з органами самоорганізації населення є заслуховування звітів голів квартальних комітетів про виконання власних повноважень.

       29 вересня на плановому засіданні районної комісії з питань органів самоорганізації населення звітували голови органів самоорганізації населення №1 Світлана БУДЮХ,  №2 Надія ЯДЛОСЬ, №14 Анжела МАМОНТОВА, №21 Ірина ІВАНЮК, №22 Людмила ПОПОВА про заходи з благоустрою і санітарної очистки територій кварталів напередодні Дня міста, кількість довідок і актів, складених по зверненнях громадян, відвідування сімей,  що перебувають у складних життєвих обставинах, на прохання служби у справах дітей тощо. Комісія позитивно оцінила підсумки роботи голів ОСН, що звітували.

Вам також може сподобатися

У приватному секторі триває осіннє прибирання
Стан готовності будинків Суворовського району до опалювального періоду особисто контролює Андрій Задніпряний

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X