У Дніпровському районі зібралися на свято ветерани

НовиниСоціальна сфера
👁 162

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це і День ветерана.   Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну добросовісну працю, душевну доброту та мудрість.

        Виконавчі органи Дніпровської районної у місті Херсоні ради опікуються 8080 ветеранами війни і праці, 1453 особами з інвалідністю, надають соціальні послуги 254 одиноким літнім людям. В районі друге десятиліття поспіль успішно працює Університет третього віку – ця соціальна послуга користується великою популярність серед літніх людей, для яких вік – це лише цифра у паспорті і не є припоною їхньому нестримному бажанню нових знань і вмінь, цікавому спілкуванню і новій дружбі.

        За багаторічною традицією, в цей  день поважних гостей – ветеранів війни і праці  зустрічали за святковим столом працівники виконавчого комітету Дніпровської районної у місті Херсоні ради і актив районної ради ветеранів, депутат Херсонської міської ради Юрій Рожков. З нагоди свята Грамотою голови Херсонської районної ради Херсонської області відзначено незмінну голову Дніпровської районної ради ветеранів Леонтіну Іванову за вагомий внесок у справу залучення ветеранів до активного суспільного і культурного життя, розвиток ветеранського і учнівського волонтерського руху. Багато теплих  слів великої вдячності за невтомну працю, дієву участь у  громадському житті, у вихованні херсонських дітей та молоді на адресу присутніх пролунало від добрих друзів ветеранів району Юрія Рожкова, секретаря виконавчого комітету районної ради Лілії Лісовик, юних творців-аматорів та професійних виконавців. Ветерани співали хором, читали свої вірші, спілкувались і згадували минуле, раділи святковому дню.

Вам також може сподобатися

З 30 вересня лікарня ім. Є.Є. Карабелеша розпочала прийом пацієнтів хворих на COVID-19
Бібліотека ім.Лавреньова приймала вітання від керівників громади та партнерів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X