У Дніпровському районі за добу: народилася дівчинка, зібрали теплі речі, працюють магазини та лікарні

Новини
👁 305

На звернення Дніпровської у місті ради стосовно збирання допомоги нашим співгромадянам в Антонівці, постраждалим від війни, відгукнулася велика кількість херсонців. Станом на 11 годину 28 лютого потреба в теплих речах, ковдрах, постільній білизні повністю закрита. Значно гірше ситуація з продуктами харчування тривалого використання, хлібом, засобами гігієни. На прохання батьків-вихователів двох будинків сімейного типу, де виховуються 20 сиріт, забезпечили картоплею і цибулею, більше овочів поки немає.

Лікарня ім. Лучанського потребує лише продуктів тривалого зберігання. Додатково повідомляємо, що лікарня працює у штатному режимі і надає медичну допомогу за усіма профілями, лікарі первинної ланки надають допомогу у поліклініці. За необхідністю здійснюється огляд вузькими спеціалістами. Обласна дитяча лікарня консультує в режимі онлайн з 9.00 до 14.00: педіатр Суворова Тетяна Олександрівна 0506914330, травматолог – цілодобово за телефоном 0552-491132.

Працюють автобусні маршрути №№5,17 до площі Чорновола, аптеки №3 Ілюши Кулика,139/4, аптека №4 Чорноморська,16. І РАДІСНЕ: у пологовому будинку Лучанського вночі народилася УКРАЇНОЧКА! Хай буде щасливою і здоровою у мирній і вільній Україні!

33Поделились: 2НравитсяКомментироватьПоделиться

Вам також може сподобатися

У Херсоні “Ритуальна служба” працює в штатному режимі (відео)
Пенсії отримають всі, зміна місця проживання під час воєнного стану не стане на заваді

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X