У Дніпровському районі визначилися з роботами на наступний тиждень

НовиниНовини ОТГ
👁 204

Учора у виконавчому комітеті Дніпровської районної в місті Херсоні ради відбулась планова нарада з головами органів самоорганізації населення за участі інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона.

Обговорювали плани робіт на наступний тиждень. Працівники відділу з питань життєдіяльності виконавчого комітету та інспекції з питань благоустрою міської ради довели до голів квартальних комітетів аналітичну інформацію за підсумками рейдів щодо санітарного стану та благоустрою території кварталів міської частини Дніпровського району.

Голови органів самоорганізації населення-квартальних комітетів отримали єдине завдання: спрямувати усі можливі ресурси квартального активу на покіс карантинних бур’янів та недопущення накопичення сміття у несанкціонованих місцях.


“Конструктивна відверта розмова дозволить підвищити злагодженість дій влади і громадськості щодо підтримки належного санітарного та фітосанітарного станів території сектору приватної забудови, – зазначають у Дніпровській районній у місті Херсоні раді.

Вам також може сподобатися

Ігор Колихаєв про аварію на колекторі: «Місто тримає ситуацію на контролі»
У Корабельному районі вчасно врятували дитину

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X