У Дніпровському районі відзначили команди шкільних волонтерів

Новини
👁 131

5 грудня херсонці разом з усім світом відзначили Міжнародний день волонтера – свято тих, хто за покликом серця, за моральним обов’язком йде на допомогу іншим, не очікуючи на нагороду, усвідомлюючи свою важливу і відповідальну місію.

За традицією, до виконавчого комітету Дніпровської районної у місті ради з нагоди цього дня запрошують активістів волонтерського руху в районі, який об’єднав людей різного віку, професій, соціального статусу. Найактивнішими учасниками цього руху в районі є команди волонтерів закладів середньої освіти. Цього року у виконкомі вирішили об’єднати відзначення двох свят – Дня волонтера і Дня місцевого самоврядування і 6 грудня запросили до виконавчого комітету районної ради соціальних парнерів органу місцевого самоврядувння – шкільні команди волонтерів, які стали переможцями у традиційному районному конкурсі.

Представники команд закладів початкової освіти №7, середньої освіти №№13,32,36,38,52,53, НВК №48 презентували втілені у життя проєкти, спрямовані на допомогу нужденним: дітям соціальних категорій, ветеранам, людям з інвалідністю. Голова районної ради Анатолій Толокнов привітав учасників святкової зустрічі, виказавши захоплення активністю і глибоким духовним змістом благодійних проєктів і акцій учасників шкільного волонтерського руху, об’єднавшего дітей і батьків, педагогів і вихователів у 2021 році:

«Своїм волонтерством ви доводите, що навіть одна добра справа здатна змінити світ на краще, що справжня сила у єдності і взаємній підтримці. Впевнений, разом з вами ми зможемо втілити у життя плани розвитку району і міста, подолати всі труднощі і негаразди!».

Разом зі словами великої вдячності дітям, їхнім батьками і педагогам за плідне партнерство у сфері соціального захисту Анатолій Петрович відзначив кращі команди ексклюзивними дипломами «Волонтер року» і цінними подарунками.

Вам також може сподобатися

На COVID-19 захворіло ще 13 херсонців
«Розірви коло»: херсонців запрошують на прем’єру документального фільму про насильство

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X