У Дніпровському районі відбувся завершальний у цьому році рейд із питань легалізації праці

Новини
👁 148

Завершальний у цьому році рейд Дніпровської робочої групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, попри погодні умови, відбувся 23 грудня. Представники управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у місті ради, ГУ ДПС у Херсонській області, ГУ Держпраці у Херсонській області, Пенсійного фонду України, Херсонського міського центру зайнятості обстежили 8 суб’єктів господарської діяльності. Однією фізичною особою-підприємцем не надано підтверджуючих документів щодо працевлаштування найманого працівника, тому робочою групою встановлено термін усунення порушень трудового законодавства.

Під час рейду учасники робочої групи проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу з керівниками та найманими працівниками щодо переваг офіційного працевлаштування та можливих штрафних санкцій у разі порушення трудового законодавства.

За результатами проведеного 17 грудня рейду робочої групи виявлені порушення усунено: два найманого працівника працевлаштовані згідно з повідомленням про прийняття на роботу за основним місцем роботи.

Вам також може сподобатися

У Херсоні дороги продовжують обробляти піщаною сумішшю
Напередодні новорічних свят херсонські та новокаховські гімнастки влаштували змагання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X