У Дніпровському районі відбувся позачерговий рейд служби у справах дітей

Новини
👁 293

      Щотижневі профілактичні рейди є однією з форм планових заходів оперативного контролю стану справ у сім’ях з дітьми, які перебувають на обліку служби у справах дітей. Але у практиці діяльності  служби у справах дітей Дніпровської районної у місті Херсоні ради бувають ситуації, коли тривожні повідомлення із закладів освіти, від патрульної поліції або запити суду потребують позачергового рейду з метою з’ясування  достовірності отриманої інформації та оперативного втручання органу опіки та піклування.

24 листопада, з метою реагування на запити і повідомлення, що надійшли від Херсонського суду, управління соціальної політики міської ради, адміністрації школи-родини № 39, колег Каховської міської ради, небайдужих громадян, спеціалісти служби у справах дітей із залученням фахівця Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Херсонської міської ради  та працівника ювенальної превенції відвідали 7 родин в селищах Текстильне, Склотара, смт Антонівка, в яких виховуються 11 дітей віком від 2-ох до 17-ти років. За двома адресами сімей, про які надійшли повідомлення, не виявлено. З батьками дітей в інших сім’ях відбулися профілактичні бесіди, складені акти обстеження умов проживання дітей в сім’ях.

Після надходження актів Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо оцінки потреб відвіданих сімей, спеціалісти Служби у справах дітей спланують свою подальшу роботу відповідно до законодавчих вимог.

Вам також може сподобатися

Де сьогодні працювали фахівці КП «Херсонміськсвітло»
Всесвітня кампанія «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства»: які заходи відбудуться у Херсоні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X