У Дніпровському районі тривають заходи Місячнику з благоустрою

Новини
👁 230

20 жовтня спеціалістами профільного відділу виконавчого комітету Дніпровської районної у місті Херсоні ради разом із головою квартального комітету №3 Анною Богдановою проведений плановий рейд по виявленню порушників правил благоустрою в районі контейнерного майданчика на розі вул. Чорноморської та Офіцерської.

“Величезні бюджетні кошти  витрачаються на вивезення куп стихійного сміття, які знов і знов з’являються на другий-третій день після вивезення і очищення території. А саме ці кошти могли бути використані на облаштування додаткових ліжок у лікарнях міста, соціальний захист літніх людей, нові школи і садочки, спортивні майданчики і сквери”, – повідомляють у Дніпровській районній у м.Херсоні раді.

Станом на 14 жовтня
Станом на 20 жовтня

Так, зранку 22 жовтня сміттєзвалище буде вивезено працівниками ФОП «Вельничер».

У Дніпровській райраді наголошують: замовити машину для вивезення великих об’ємів будівельного і побутового сміття на міський полігон можна за телефонами підрядних організацій, які працюють на території Дніпровського району: ТОВ «Афіна – А», тел: (095) 370-56-92, ТОВ ХАКС, тел: (066)745-42-80, ФОП “Вельничер”, тел: (050) 415-34-96.

Вам також може сподобатися

У районі площі В’ячеслава Чорновола тимчасово не працює світлофор
Архітектурно-містобудівна рада рекомендувала винести на сесію внесення змін до Плану зонування Херсона

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X