У Дніпровському районі продовжуються покоси трави

Новини
👁 256

 З 5 травня у Дніпровському районі розпочато покіс трави.

Виконавчим комітетом Дніпровської районної у місті Херсоні ради вживаються планові організаційні заходи, спрямовані на покіс трави як у секторі багатоповерхової, так і приватної забудови.

Станом на 14 травня зі 160 ОСББ (172 багатоповерхових будинків) міської частини району повністю покошені прибудинкові території 101 ОСББ (107 буд.), тобто 62% від загальної кількості, не повністю завершений покіс прибудинкових територій  7 ОСББ (8 буд.) – 3,5%

За рахунок районної цільової галузевої програми «Благоустрій, розвиток інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури Дніпровського району на 2021 рік» виконані роботи по покосу другої зеленої зони по Кіндійському шосе (близько 28,5 тис. м2) та продовжується покіс зеленої зони на селищі Склотара (близько 10,7 тис. м2) в межах від вул. 2 Промислова до  АТ «Херсонська ТЕЦ».

 З 15 травня за рахунок районного бюджету запланований покіс вул. Тихої вздовж нижньої частини парку імені Маргелова. На наступному тижні  розпочнуться роботи у секторі приватної забудови району.

Вам також може сподобатися

У Херсоні відбудеться вечір-реквієм “Пам’ятаємо!” за участі Джамали та ДахаБраха
У Херсоні розпочалася міська спартакіада серед депутатів всіх рівнів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X