У Дніпровському районі підведені серпневі підсумки роботи у сфері захисту прав працівників

Новини
👁 79

Протягом серпня поточного року Дніпровською робочою групою  з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення проведено 4 рейди,  обстежено  38 суб’єктів господарювання.

Порушення щодо неоформленої найманої праці виявлено у  5 суб’єктів господарської діяльності, в яких працює  8 найманий працівників. За результатами переконливих роз’яснень, наданих членами групи щодо пріоритетності  легальної праці та можливих санкцій за порушення чинного законодавства, всі керівники офіційно оформили трудові відносини з  найманими працівниками. 

З метою здійснення контролю за погашенням заборгованості із заробітної плати, єдиного соціального внеску, нарахування заробітної плати нижче мінімального розміру, у виконавчому комітет Дніпровської районної у місті Херсоні ради працює комісія з питань  погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), на засідання якої запрошуються керівники підприємств, що мають заборгованість, для з’ясування ситуації з погашенням та графіків погашення заборгованості.  У серпні поточного року на засіданні Комісії заслухано 23 керівники з питань нарахування заробітної плати нижче мінімального розміру, заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску.

За результатами роботи Комісії на одному з підприємств підвищено нарахування заробітної плати відповідно до законодавчого рівня, троє керівників сплатили заборгованість з єдиного соціального внеску у загальній сумі 13,0 тис. грн. Заходи контролю та впливу на порушників вимог українського законодавства  у сфері праці продовжуються.

Вам також може сподобатися

Про стан захворювання на COVID-19 у Корабельному районі
Благодійний забіг на підтримку онкохворих дітей відбудеться у Херсоні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X