У Дніпровському районі міста ліквідували чергове сміттєзвалище

Новини
👁 247

Під час профілактичного рейду спеціалістів відділу життєдіяльності району виконавчого комітету Дніпровської районної у місті ради наприкінці минулого тижня знов виявлено купу несанкціонованого сміття (матраци, будівельні відходи, гілля, сухе листя) на сумнозвісному перехресті вулиць Чорноморська – Офіцерська. Сміттєзвалище ліквідовано, підрядною організацією «Афіна-А» вивезено 8 кубометрів непотребу.

      Профільний відділ виконавчого комітету співпрацює з підприємствами, установами та закладами району, які брали і продовжують участь у Місячнику з благоустрою району і міста. У період з 05 жовтня по 15 листопада на безоплатний вивіз опалого листя до міського полігону видано: АТ «Херсонська ТЕЦ»-10 талонів , АТ «Херсонгаз»-3 талони, міській клінічній лікарні ім. О. Лучанського – 10 талонів, керуючим кампаніям – 18 талонів, ОСББ – 13 талонів, Херсонській обласній дитячий клінічній лікарні – 4 талони (1 талон =1 машина). 

      У зв’язку з продовженням виконавчим комітетом Херсонської міської ради проведення Місячнику з благоустрою до 4 грудня виконавчий комітет Дніпровської районної у місті Херсоні ради звертає увагу  керівників підприємств, установ, організацій, ініціативних груп мешканців на можливість скористатися санкціонованим, безоплатним вивозом великих об’ємів сухого листя та гілок до міського полігону. Додаткову інформацію можна отримати у профільному відділі виконкому за телефоном: 35-50-03.

Фото ілюстраційне

Вам також може сподобатися

У Херсоні визначили переможців Громадського бюджету-2021
Іграшки, що становлять загрозу дітям, виявили на полицях торговельних точок у Херсоні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X