У Дніпровському районі міста 227 дітей, що залишилися без батьківської опіки, влаштовані у нові сім’ї

Новини
👁 60

Виконавчий комітет Дніпровської районної у місті Херсоні ради звітує про роботу з дітьми з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Станом на 1 червня 227 дітей, що залишилися без батьківської опіки, влаштовані під опіку/піклування, у прийомні сім’ї та будинки сімейного типу; з 69 дітей, що перебувають на обліку з усиновлення, з початку року щодо 7 сиріт завершено процедуру усиновлення – діти з мамою і татом.

Орган опіки та піклування, здійснює делеговані державою повноваження щодо захисту прав 17600 дітей віком до 18 років, які мешкають на території району, і, в першу чергу, 249 дітей – сиріт та позбавлених батьківського піклування, визначаючи пріоритетом сімейні форми виховання.
На жаль, нині існує багато чинників, які впливають на стан захищеності дітей в сім’ї: на обліку служби у справах дітей зареєстровано 117 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що потребують особливої уваги і соціального супроводу.
У цьому спеціалісти ССД співпрацюють з колегами міського Центру у справах сім’ї, дітей та молоді Херсонської міської ради та працівниками патрульної поліції і ювенальної превенції: з початку року проведено 60 профілактичних рейдів, під час яких через загрозу життю і здоров’ю вилучено 15 дітей з наступним влаштуванням до закладів охорони здоров’я та соціально – психологічної реабілітації.
Спеціалістами служби у справах дітей взято участь у 158 судових засіданнях щодо захисту прав та законних інтересів дітей. Виконавчим комітетом районної у місті ради розглянуто та прийнято 79 рішень, які стосувалися захисту прав та інтересів дітей.

Вам також може сподобатися

Благодійний пробіг “Сильні духом” перенесено
Минулого тижня із парків та скверів Херсона вивезли 1,3 т сміття

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X