У Дніпровському районі Херсона тривають заходи з підготовки до опалювального сезону

НовиниСоціальна сфера
👁 230

 На виконання доручень міського голови Ігоря Колихаєва та заступника міського голови Володимира Пепеля, пов’язаних із підготовкою об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до опалювального сезону 2021-2022 плану заходів з підготовки житлового фонду багатоповерхової забудови, об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду, затвердженого рішенням виконавчого комітету Дніпровської районної у місті Херсоні ради  № 43 від 12.03.2021, виконавчим комітетом, відділом з питань життєдіяльності району здійснюються планові та оперативні заходи контролю та організаційного впливу.

      Щотижня, о 8-й годині ранку, з метою отримання оперативної інформації від фахівців-обхідників  щодо проходження процесу здачі внутрішньобудинкових систем теплопостачання ОСББ за актами готовності, спеціалісти виконавчого комітету беруть участь у робочих нарадах працівників технічного відділу АТ «Херсонська ТЕЦ», під час яких обговорюються проблемні питання та ситуації. Спеціалісти профільного відділу виконавчого комітету здійснюють щоденний моніторинг складання актів готовності, співпрацюють з правліннями ОСББ та керівниками підприємства-надавача послуги опалення житла.

     Станом на 31.08.2021 30% внутрішньобудинкових систем теплопостачання багатоповерхівок району здані за актами готовності теплопостачальному підприємству, серед об’єктів соціальної сфери ця процедура не завершена в одному дитячому садку та школі. Заходи тривають.

Вам також може сподобатися

13 вересня учні НВК №56 повернуться за парти
Заступник міського голови Оксана Рукавішнікова розповідає, чим була корисна херсонській громаді на цьому тижні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X