У «Дельфіні» навчать розводити багаття, стріляти з лука, орієнтуватися у лісі: корисний відпочинок організовує Херсонський МНВК

НовиниСоціальна сфера
👁 576

Два тижні чудового відпочинку, в якому передбачено безліч розваг, корисних навичок і дві локації. Чого не передбачено, так це гаджетів. Насправді «залипати» в них і так не вийде, бо ніколи. Мова йде про міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, який шостий рік поспіль організовує загони активного відпочинку «Дельфін». Діти, що входять до загонів, один тиждень живуть у наметовому таборі, розташованому на «Зелених хуторах Таврії», другий тиждень – у дитячому таборі на морському узбережжі.

У наметовому таборі діти почуваються справжніми туристами: їх знайомлять з туристичним приладдям, технікою пішохідного туризму, вчать орієнтуватися у лісі, розводити багаття, навколо якого вечорами всі гуртуються, розповідають історії та співають веселих пісень. Звичайно, без активних ігор не обійтися: футбол, волейбол, бадмінтон, мотузковий парк з основами пішохідного туризму, стрільба з гвинтівок та лука, естафети, плавання у басейні, а ще змагання та цінні призи, що будуть довго нагадувати про цей відпочинок. У загонах організоване п’ятиразове харчування, страви якого готують на вогнищі.

Зараз на території «Зелених хуторів Таврії» розташований такий наметовий табір «Дельфінів». 26 школярів загону готуються передислокуватися – їх чекає дитячий табір на чорноморському узбережжі смт Лазурне, де вони розважатимуться на теплих пляжах і купатимуться у морі.

Працівники табору – вихователі та вчителі закладів загальної середньої освіти міста Херсона.

Обдарованим дітям, відмінникам навчання, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям учасників бойових дій міська рада надала пільгові путівки та відшкодувала вартість харчування за два тижні перебування дітей у таборі.

Всього за літо буде 4 зміни по два тижні для 100 дітей з Херсона та гостей міста, 80% дітей відпочивають за пільговими путівками.

Вам також може сподобатися

У Херсоні вже отримали вакцину понад 43 тисячі осіб
З початку поточного місяця сума заборгованості по заробітній платі – зменшилася

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X