У бібліотеці ім.Лесі Українки відбулася творча зустріч “Громадяни, що змінюють країну”

Новини
👁 150

Сьогодні у центральній бібліотеці ім.Лесі Українки відбулася творча зустріч «Громадяни, що змінюють країну» за участю видатних херсонців – лідерів громадської думки.

Серед запрошених були відомі херсонці, патріоти свого міста, які змінюють його на краще та своїм прикладом показують, що бути херсонцем – велика честь.

Кандидат філологічних наук, поетка, яка отримала Гран-прі у IV Міському конкурсі літературної творчості ім. Миколи Братана Галина Бокшань розповіла про свій творчий шлях та як вона надихається співочою українською мовою під час написання своїх творів.

Запрошений ветеран АТО Максим Негров у свою чергу розповів про те, як пішов в АТО за покликом серця, а тепер допомагає іншим ветеранам реабілітуватися після війни та є співорганізатором проєкту «Ігри нескорених» – спортивних змагань для АТОшників.

Ще одним цікавим гостем став Вадим Яровий, секретар Херсонської обласної федерації боксу, доцент кафедри готельно-рестораннго та туристичного бізнесу в Херсонському державному університеті, координатор соціального проекту «Мандруймо Херсонщиною», відповідальний секретар в Національній спілці краєзнавців України. Він розповів про туристичний потенціал Херсона та найпопулярніші туристичні маршрутки, які повинен відвідати кожен.  

Також на зустрічі були присутні Ірина Ханікова –  голова Правління Херсонської обласної організації підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей “Сонячні діти Херсонщини” та Тетяна Михайлова – заступник голови Правління ГО “Сонячні діти Херсонщини”, керівник Інклюзивної театральної студії “Світло в тобі” та учасники студії. Вони розповіли про головні міфи про «сонячних дітей».

А потім присутні мали задоволення насолодитися виступом інклюзивної театральної студії «Світло в тобі».

Вам також може сподобатися

Подаруй щиру посмішку
Херсонський міський голова отримав Почесну відзнаку «За заслуги перед Херсонщиною»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X