У безпечному просторі провели тренінг для херсонських освітян

Новини
👁 45

У Херсоні за сприяння міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і управління освіти ХМР відбувся  тренінг “Принципи та методологія системного захисту від сексуальної експлуатації, сексуального та іншого гендерно зумовленого насильства (APP/PSEA) в умовах надзвичайної ситуації”.

Це – перша навчальна сесія для керівників та вихователів закладів дошкільної освіти, соціальних працівників, яку організовано у рамках проєкту “Покращення доступу до життєзабезпечувальних послуг із захисту дітей у Херсонській, Дніпровській та Харківській областях”. 

Під час тренінгу його учасники отримали дієві інструменти для визначення ознак домашнього насильства. Інформація важлива, особливо для освітян, які бачать дітей та можуть за індикаторами ідентифікувати тих, хто потерпає від домашнього насильства. 

В рамках проекту передбачена серія навчальних тренінгів для педагогів шкільної та дошкільної освіти міста Херсона, які продовжують працювати у прифронтовому місті.

Довідково. Проєкт реалізує громадська організація “Ліга соціально відповідальних жінок” у партнерстві з Угорською Екуменічною Службою Допомоги (HIA-HUNGARY). Фінансову підтримку надає ADH (Aktion Deutschland Hilft) та World Vision Ukraine Response — міжнародна гуманітарна організація з надання невідкладної допомоги тим, хто найбільше цього потребує.

З питань реалізації зазначеного проєкту можна звертатися за телефонами: 0507537472, 0507537570.

Вам також може сподобатися

Роман Мрочко зустрівся з головами ОСББ
Які роботи виконували КП “Парки Херсона” 30 січня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X