Тиждень безпеки життєдіяльності відбувся в Херсоні

Новини
👁 311

Пропагування здорового способу життя серед підлітків та молоді – основна мета «Клініки, дружньої до молоді», що функціонує в лікарні ім.Є.Є Карабелеша. Під час тижня безпеки життєдіяльності спеціалісти «Клініки, дружньої до молоді» провели в навчальних закладах численні семінари-тренінги, лекції, де в простій і доступній формі пояснили підліткам важливість уваги до свого здоров’я. Лікарі КДМ та психолог розповіли учням та студентам про здорові звички, основи раціонального харчування, важливість фізичної активності, відпочинку та загартування.

Учні старших класів шкіл № 30 та 27 із зацікавленням переглянули та обговорили відеофільми про вплив алкоголю, куріння та наркотичних речовин на організм молоді. Школярі розвінчали наявні в молодіжному середовищі міфи про алкоголь, пиво та енергетичні напої та прийшли висновку не розпочинати їх вживання.

Студентська молодь ВПКУ та ХКЕПК цікавилася впливом шкідливих звичок на репродуктивні функції та наслідками для здоров’я майбутніх дітей.

Через обмеження в навчальних закладах лекції проходили також у форматі онлайн. Заходи пройшли під гаслом: «Ми обираємо здоров’я!». Приєднуйтесь до здорового способу життя!

Вам також може сподобатися

Депутати «архітектурної» комісії проти розміщення реклами алкогольних напоїв на вулицях міста
Херсонські дошкільники беруть участь у міжнародному проєкті «Сприяння освіті»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X