Тигран – так назвали хлопчика, який першим народився в новому році у лікарні імені Тропіних

Новини
👁 258

У перші дні нового року в лікарні імені Тропіних народилися шестеро малюків. 1 січня опівдні з’явився на світ хлопчик. Свого первістка батьки назвали Тигран. Згодом народився ще один хлопчик, також первісток – Олександр.

2 та 3 січня у відділенні народилися четверо діток – Єва, Юлія, Богдана та Сергій. Адміністрація лікарні разом з генеральним директором Леонідом Ремигою привітала щасливих мам та їхніх новонароджених діток і подарувала засоби догляду за малюками.

У минулому році в акушерському відділенні лікарні Тропіних прийняли 1076 пологів. Був період, коли відділення приймало лише вагітних з Covid-19 – понад 60 інфікованим жінкам надали акушерську допомогу, при цьому майже половина з них мали важкі ковідні пневмонії та потребували особливого професіоналізму й уваги лікарів.

На сьогодні відділення повністю працює як зелена зона, продовжується практика партнерських пологів, сумісного перебування матері та дитини, «індивідуального» пологового залу, участі членів родини у догляді за дитиною в післяпологовому періоді тощо. 

У відділенні можна отримати одноразову натуральну допомогу від держави сім’ям при народженні дитини – «Пакунок малюка». Такий бейбі-бокс містить набір речей для догляду за новонародженим – одяг, підгузки, доглядова косметика, постіль та інформаційні матеріали для батьків.

Батьки безпосередньо у пологовому будинку можуть отримати за однією електронною заявою кілька послуг сервісу Міністерства юстиції «єМалятко»: реєстрація народження дитини, призначення допомоги на дитину при народженні тощо.

Вам також може сподобатися

Департамент міського господарства наводить лад на вулицях Херсона
На 4 січня COVID-19 підтвердили ще у 12 херсонців

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X