Тривають роботи з відновлення затоплених територій

Новини
👁 140

У Херсонській громаді тривають роботи з відновлення, постраждалих від затоплення, територій. Усього задіяно 201 працівника та 29 одиниць спеціалізованої техніки.

Так, співробітниками поліції проведено обстеження 3 вулиць на території Херсона на виявлення вибухонебезпечних предметів, а також частину мікрорайону «Корабел».

Окрім цього, виконано роботи з відкачки води в 8 будинках прибережної зони міста та у с.Степанівка. Для виконання робіт залучено 52 співробітники ДСНС та 26 мотопомп.

У прибережній зоні для робіт з очищення доріг та зелених зон, дворів та придворових територій задіяні працівники КП «Парки Херсона», КП «Міське дорожнє управління» в кількості 36 осіб та 5 одиниць спеціалізованої техніки.

Роботи проведені за адресами вул. Чайковського, пров. Санаторний та локації по вул. Богородицька, вул. Михайлівська.

КП «Гарантія» було проведено роботи зі збору 37 загиблих тварин.

Працівники забезпечені засобами захисту, визначені місця та викопані ями для спалювання. Було задіяно 2 працівники та 1 бортове авто.

Проведено знераження місць, де знаходились загиблі тварини. На Острів доставляється гуманітарна допомога у вигляді продуктів харчування, води, засобів гігієни, павербанки.

Зазначимо, що сьогодні на Острів буде направлено 30 працівників з Київської області та 3 од. техніки ДСНС для прибирання обстеженої території.

Додатково для розпилу повалених дерев та конструкцій буде направлено 20 працівників особового складу ДСНС з бензопилами. На прибережній території разом з комунальними службами будуть працювати 32 працівники з Київської області та 2 одиниці техніки ДСНС.

Вам також може сподобатися

У Херсоні тривають роботи по відкачуванню води з осель жителів
Вчора працівниками КП «Херсонміськсвітло» відремонтовано кілька світлофорних об’єктів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X