Тривають ремонтні роботи на каналізаційному колекторі на вулиці Покришева

Новини
👁 383


Сьогодні упродовж дня триватимуть ремонтні роботи на каналізаційному колекторі за адресою вул. Покришева, 20.

Враховуючи значну глибину залягання колектора, Херсонводоканал потребує додаткових сил та засобів для проведення аварійно-відновлювальних робіт. За попередніми розрахунками, для локалізації аварійної ситуації необхідно виконати роботи із заміни ділянок колектора загальною довжиною 37 м. З метою термінової ліквідації аварії необхідно залучення спеціалізованої організації з досвідом виконання ремонтних робіт на каналізаційних колекторах великого діаметра та великої глибини залягання.


Аварія на колекторі сталася 5 липня внаслідок сильних опадів зруйнувалося склепіння труб каналізаційного колектора №16 на території КНС-5 (вул.Покришева, 20), що призвело до провалу ґрунту, замулення колектора, припинення руху стоків та часткового виливу стоків на поверхню. Працівники Херсонводоканалу негайно приступили до виконання робіт із розробки ґрунту для ліквідації аварійної ситуації, дезінфекції місць розливу стоків, монтування системи для тимчасового перекачування стічних вод в обхід пошкодженої ділянки.

Вчора виник новий провал на колекторі на ділянці вище збірного колодязя.

Наразі водопостачання та водовідведення не припиняється.


Довідка. Каналізаційний колектор №16 довжиною 1081 м та діаметром 600- 800 мм збудований із залізобетонних труб у 1980 році. Колектор транспортує стічні води від житлових будинків I-IV Таврійських мікрорайонів (75 000 мешканців) на КНС-5, звідки стоки перекачуються на міські очисні споруди каналізації

Вам також може сподобатися

Увага! Оголошено конкурс на кращий архітектурний проект меморіального комплексу «Алея Героїв-захисників України від російської агресії»
Херсонводоканал відновив роботу ЦТП-42

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X