Тривають рейди щодо виконання трудового законодавства

Новини
👁 130

17 грудня Дніпровська робоча група з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення за участі представників управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради, ГУ ДПС у Херсонській області, ГУ Держпраці у Херсонській області, Пенсійного фонду України, Херсонського міського центру зайнятості здійснила плановий рейд з метою соціального захисту найманих працівників.

Під час рейду обстежено 11 суб’єктів господарської діяльності, з яких двома фізичними особами – підприємцями не надані підтверджуючі документи щодо працевлаштування 3-ох найманих працівників. Робочою групою встановлено термін усунення порушень трудового законодавства та надані роз’яснення керівникам і найманим працівникам щодо переваг офіційного працевлаштування та можливі штрафні санкції за порушення трудового законодавства.

Порушення, виявлені робочою групою під час попереднього рейду по підприємствах району 10 грудня, роботодавцями усунені: один найманий працівник працевлаштований та одна особа зареєстрована як фізична особа – підприємець.

Вам також може сподобатися

У Херсоні очікують суттєве зниження температури повітря
У Дніпровському районі – парад новорічних ялинок

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X