Триває прийом заявок за урядовою програмою «Грант на власну справу»

Новини
👁 120

Херсонська філія Херсонського обласного центру зайнятості пропонує прийняти участь у проєкті «Власна справа», що реалізується в рамках державної програми «єРобота». Проєкт надає громадянам можливість розпочати підприємницьку діяльність або розширити вже існуючий бізнес.

 Отримати мікрогрант можуть як діючі підприємці, так і особи, які не мають досвіду підприємницької діяльності, юридичні особи.

 Обов’язковою умовою участі у проєкті є створення робочих місць після отримання мікрогранту. 

Мінімальна сума гранту – 50 тис. грн, максимальна – 250 тис. грн.

Розмір залежить від кількості створених робочих місць: до 150 тис. грн – одне робоче місце; до 250 тис. грн – не менше двох робочих місць.

Кошти можна витратити на придбання меблів та обладнання, послуги маркетингу і реклами, орендну плату за приміщення, лізинг обладнання, закупівлю ліцензійного програмного забезпечення, сировини, матеріалів, товарів та послуг, пов’язаних із реалізацією бізнес-плану тощо.

  Більш детальну інформацію щодо отримання мікрогрантів можна дізнатись у наших фахівців за телефонами: (067) 5885651, (066) 190 53 88 або телефонуйте на «гарячу лінію» Херсонської філії ХОЦЗ (066) 339 7025

Вам також може сподобатися

Інформація щодо отримання херсонцями гуманітарної допомоги
Працівники Херсонводоканала ліквідували аварію водопроводу у Північному мікрорайоні Херсона

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X