Трудові звитяги медиків лікарні ім. Є.Є. Карабелеша протягом минулої доби

Новини
👁 1K

Генеральний директор КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» Алла Малицька розповіла про трудові звитяги медиків протягом 10 березня.

З неприхованою радістю інформую херсонців, що вони можуть отримувати медичну допомогу без зволікань і переносів на невизначений час. Воєнний час не зупиняє лікарів і медсестер у тому, щоб вчасно прибути на робоче місце і вирішувати проблеми зі здоров’ям дорослих і маленьких містян.

В усіх трьох дорослих і двох дитячих поліклініках медики вели прийом пацієнтів, проводили вакцинальну кампанію від Ковід-19, оперативні втручання та консультували в режимі онлайн. Кому було потрібно, могли зробити рентген, перев’язки, УЗІ, КФД, ендоскопію тощо.

10 березня сімейними лікарями і педіатрами було прийнято майже 250 осіб, щеплення отримали близько 100 херсонців. Новонароджених пацієнтів навідували вдома та інформували батьків з питань, які їх цікавили.

«Вузькі» спеціалісти допомагали людям розібратися з проблемою отримання інсулінів за доступною програмою та з інших питань.

Незважаючи на обмежений рух громадського транспорту, сімейні лікарі віднаходили можливість навідати пацієнтів на дому, якщо у тих не було можливості дістатися до медичних закладів.

У стаціонарі лікарні прийнято 18 хворих, в основному з діагнозами «пневмонія» і ЛОР-патології.

Завтра наші медики будуть готові з новими силами стати на варті здоров’я і життя херсонців. Радує те, що більшість не потребує повідомлень про те чи відкриті поліклініки і лікарня ім. Є.Карабелеша, бо мають тісний зв’язок з медиками, з якими укладені угоди на медичне обслуговування і за потреби можуть уточнити інформацію особисто та визначитися в якому режимі матимуть змогу отримати вчасно дієву і кваліфіковану медичну допомогу.

Будьте здорові і бережіть себе та своїх рідних і близьких!

Вам також може сподобатися

З 11 по 14 березня сміття не вивозитиметься, – ХАКС
Херсонський інклюзивно-ресурсний центр пропонує вправи для стабілізації психічного стану

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X